Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS

Zachęcamy do udziału w projekcie pn. Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS. Jest to cykl zawodów sportowych zawierający 17 dyscyplin (boccia, strzelectwo sportowe, pływanie, szermierka, lekka atletyka, goalball, e-sport, badminton, żeglarstwo, szachy, siatkówka na siedząco, podnoszenie ciężarów, tenis stołowy, paranarciarstwo alpejskie, parasnowboard, bilard i bowling). Część z nich już się odbyła, ale zdecydowana większość jeszcze przed nami.

Najbliższe rozgrywki Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w pływaniu 18-20.06 odbędą się w Termach Maltańskich w Poznaniu.

W myśl idei upowszechniania sportu, chęć uczestnictwa w zawodach może zgłosić każda osoba z niepełnosprawnością, która ukończyła 18 rok życia, także student. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.imp.azs.pl .

Dla osób, które zakwalifikują się do udziału w zawodach organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Po stronie uczestnika pozostaje tylko koszt dojazdu.

Komunikat Mistrzostw, ramowy program oraz dokumenty niezbędne do wypełnienia znajdują się na stronie: http://imp.azs.pl/zgloszenia/

Link do fanpage’a https://www.facebook.com/IMPAZS

W naszych zawodach biorą studentki i studenci z niepełnosprawnościami z całej Polski. Zapraszam do włączenia się i integracji w tą wyjątkową, sportową imprezę oraz do rozpropagowania informacji.

Projekt Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS finansowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Głównym sponsorem zawodów jest Grupa LOTOS, zaś fundatorem nagród Dom Wydawniczy Rebis. Patronat honorowy nad projektem objął Polski Komitet Paraolimpijski. 

Kontakt:

dr Marta Dalecka
Wiceprezes ZG AZS ds. sportu osób z niepełnosprawnościami
Akademicki Związek Sportowy
kom. +48 667 115 075
e-mail: marta.dalecka@azs.pl

Podziel się: